Aktualności

10.05.2017

Konferencja Programu Równać Szanse,

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Instytut Zachodni od 4 lat jest Partnerem Regionalnym Programu Równać Szanse w regionie północno – zachodnim Polski. W tym roku, poza corocznym regionalnym Konkursem Grantowym organizujemy konferencję poświęconą temu programowi.
Serdecznie zapraszamy do udziału w I Lubuskiej Konferencji Programu Równać Szanse, która będzie miała miejsce 8 czerwca 2017 roku w Sali Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze w godzinach 10.00-15.00. Konferencja została objęta Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak.
Konferencja w całości będzie poświęcona Programowi Równać Szanse. Za pośrednictwem różnych form tj. wykład, warsztaty oraz panel dyskusyjny będziemy prezentować założenia Programu, jego filozofię oraz zasady aplikowania. Ponadto będzie to doskonała okazja, aby poznać już zrealizowane w ramach tego programu projekty, w tym projekty modelowe.
Konferencja stanie się polem wymiany poglądów na temat możliwości rozwoju młodzieży, ich wpływu na kształtowanie dzisiejszej rzeczywistości, szczególnie nastawiając się na szanse i ograniczenia jakie spotykają młodych ludzi w województwie lubuskim. Ponadto stanie się ona miejscem spotkania ludzi, którzy na co dzień pracują z młodzieżą, znają jej aspiracje, marzenia oraz bolączki.
Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli samorządów, organizacji zajmujących się działaniami na rzecz młodzieży z mniejszych miejscowości, domów kultury, bibliotek gminnych, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.
Udział w konferencji jest bezpłatny!!!

Szczegółowe informacje wraz z programem konferencji dostępne są na stronie internetowej www.siz.poznan.pl

PROGRAM KONFERENCJI DOSTĘPNY JEST TUTAJ

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się drogą elektroniczną. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń.

Pytania oraz zapisy proszę kierować na adres mailowy rownacszanse@siz.poznan.pl bądź na numer telefonu 784 878 240 (we wtorki 8.00-11.00 oraz czwartki 12.00-15.00).

Serdecznie zapraszamy!

Zmień wielkości
Zmień kontrast